Контакти

 Хто ми? Що пропонуємо?

Інтернет-магазин Leotech – офіційний дилер ТМ ATLANT, тому пропонуємо ціни значно нижчі за середньоринкові. Наші топ-менеджери особисто контролюють закупку, що відбувається напряму із заводу в Мінську. Перед випуском на продаж уся побутова техніка — холодильники, морозильні камери, пральні машини — ретельно перевіряють і тестують. У нас свої спеціалізовані автомобілі, на яких ми перевозимо велику побутову техніку. Машини обладнані таким чином, щоб вантаж можна було надійно зафіксувати і гарантувати безпеку на шляху від виробника прямо до вашого дому.

Ще один відомий бренд побутової техніки представлений компанією Leotech –  ТМ SNAIGE. Ми привозимо техніку прямо із заводу в Литві та реалізуємо у Львові, Києві, Одесі, Харкові, Дніпрі та інших великих і маленьких містах. Ми не користуємося послугами посередників, а самостійно обираємо, закуповуємо і веземо ваші замовлення, тому наші ціни одні з найнижчих. Ознайомитися з асортиментом можна ТУТ. Ми з радістю проконсультуємо вас у чаті або у телефонному режимі й допоможемо обрати ту побутову техніку, яка потрібна саме вам.

Також Леотех є офіційним дилером ТМ MILANO та ARTEL, тому ви завжди можете розраховувати  на оригінальну продукцію з офіційною гарантією виробників, а також консультацію менеджерів, які відвідували заводи. представлених у нас Торгових Марок.

Наше розміщення

   Leotech           Україна, Львів,
   Телефон         067 653 2524,  067 382 0459
   Наш email       shop.leotech@gmail.com
   Графік роботи менеджерів  Пн-Пт: 9:00 – 20:00, Сб – Нд: Вихідний
 


Залишіть нам своє запитання і ми найближчим часом з Вами зв’яжемось. 

    
    
    Всі результати пошуку