Гарантія

Сервіс

Ми завжди підтримуємо прямий контакт з нашими покупцями – для цього інтернет-магазин leotech.com.ua ( Леотех  ) створив оперативний і якісний сервіс.

Свій побут нам довіряють вже більше 15 років, тому наш сервіс, як і наша техніка, – надійний і перевірений часом.

Мережа авторизованих сервісних центрів Leotech ( Леотех  )   покриває всю територію України. Наші майстри готові завжди забезпечити висококваліфіковане обслуговування.

Консультанти сервісної служби працюють для того, щоб наші покупці в будь-яких ситуаціях залишалися задоволені технікою, яку купили в нашому інтернет-магазині Леотех.

Кожна одиниця продукції сертифікована та відповідає європейським нормам якості. Саме тому ми абсолютно впевнені в своїй техніці!

Терміни гарантії:

  • продукція Atlant (Атлант) – 3 роки
  • продукція Snaige (Снайге) – 2 роки
  • продукція Electrolux, Braun, Samsung, Bosch, Whirlpool, Zelmer, Indesit, Kenwood, Ariston, AEG, Zanusssi, Siemens та інші – 1 рік гарантії

Компанія leotech.com.ua готова в будь-який момент прийти на допомогу своїм клієнтам незалежно від того, закінчився термін гарантійного обслуговування чи ні. Після закінчення гарантійного терміну Сервісний центр пропонує повний спектр послуг з ремонту техніки у Львові та області.

Фахівці нашої компанії Леотех якісно і в максимально швидкі терміни виправлять будь-які неполадки, пов’язані з ремонтом холодильника чи іншої техніки.

Всі результати пошуку