• shop.leotech@gmail.com
  • (Дзвінки безкоштовні)

Хлібопічки

Хлібопічка MPM MUC-01

Хлібопічка MPM MUC-01

Польська компанія MPM вже більше 20 років виготовляє побутову техніку високої якості, яка служить до..

1962.00 грн. Без ПДВ: 1962.00 грн.

Хлібопічки Львів: як вибрати і які характеристики враховувати?

Хлібопічки – прекрасні кухонні пристрої, які більшість людей купує тому, що втомилися від магазинної випічки: вони хочуть мати свіжий хліб, а також можливість контролювати рецептуру та інгредієнти, адже багато людей стежать за дієтою без глютену або просто уникають споживання певних продуктів. «Плюс», з правильною хлібною машиною можна заощадити багато грошей у довгостроковій перспективі. Але тут на заваді стає незнання того, яка саме модель найкраще для Вас підійде, які функції знадобляться. Спеціалісти Leotech потурбувалися, щоб їх клієнти мали невеличке керівництво щодо того, яку саме хлібопічку купити, на що саме звертати увагу, і яка модель повністю відповідатиме Вашому бюджету та потребам.

Ціна. Хлібопічка відноситься до тих пристроїв і техніки, чий розмір не впливає не вартість, в порівнянні з іншими кухонними приладами. Коли мова заходить про ціноутворення, то чим більше варіантів програмування і функцій включає хлібопічка, тим більш затратною виявиться її покупка. Дорожчі моделі, як правило, випікають гарніший, більш рівномірний хліб, ніж дешевші моделі – різниця пояснюється різною якістю.

Маніпулятори замішування тіста. Вони мають різну форму, а деякі машини також обладнані спеціальними змішувачами для пасти. Більшість агрегатів повинні мати принаймні одну лопать, але дві є рекомендованим вибором для доброго замішування. Крім того, можна поцікавитися, чи можна видалити лопаті після циклу замішування, - важливий момент, якщо Ви не хочете, щоб вони залишили дірку в нижній частині хліба під час випікання.

Таймер відсрочки старту. Обираючи хлібопічки, Львів радить звернути увагу на одну з найцікавіших функцій – відстрочку таймера, яка дозволяє вибрати, коли Ви хочете, щоб апарат розпочав випічку. Наприклад, Ви можете додати інгредієнти безпосередньо перед сном і встановити таймер для початку випічки о 4-ій ранку, і як тільки прокинетеся, Вас чекатиме свіжоспечений хліб. Хіба не чудово?

Рівень шуму. Оскільки хлібопічки замішують тісто, буде важко знайти таку модель, яка б не шуміла. Однак рівень шуму відрізняється між машинами: «крихкі» моделі напевно зроблять величезного шуму, ще й потенційно «рухаються» по стільниці і можуть впасти на підлогу! Більш дорогі моделі, як хлібопічки Zelmer, використовують міцніші та кращі матеріали, тому вони не так шумлять і не рухаються. Купуючи машину, переконайтеся, що знайшли саму таку, що робить небагато шуму.

Звукові повідомлення. Якщо Ви плануєте випікати хліб з фруктами та горіхами, переконайтеся, що хлібопічка має сигнал сповіщення про те, коли додати ці інгредієнти.

Спеціальні предмети. Хочете зробити більше, ніж просто хліб? Деякі машини мають налаштування, щоб зробити легкими спеціальні речі, як тісто для піци, торт, варення, пасту, хліб без глютену, пшеничний хліб, вершкове тісто, або хліб з горіхами та насінням, де машина повідомляє вас, коли потрібно додати їх.

Параметри програмування. Як згадувалося вище, хлібопічки не сильно відрізняються від цін на бренд або залежать від розміру хліба, який випікають, але коли мова йде про варіанти програмування, то чим їх більше має Ваша машина, тим дорожче вона обійдеться. Ці налаштування корисні, якщо Ви хочете керувати, наприклад, тим, наскільки темним чи світлим має бути скоринка, або якщо хочете запікати тісто, не замішуючи його та інше, - такі параметри дають повний контроль над процесом. В цьому плані популярними є наші хлібопічки Зелмер.Замовити дзвінок

Введіть номер телефону і наш менеджер перезвонить вам протягом 15 хвилин.

Дякуємо за заявку!