• shop.leotech@gmail.com
  • (Дзвінки безкоштовні)

М'ясорубки

Електрична м'ясорубка Grunhelm AMG30

Електрична м'ясорубка Grunhelm AMG30

Електрична м'ясорубка Grunhelm AMG30 Загальні характеристики Потужність 1400 Вт Ном. потужність..

899.00 грн. Без ПДВ: 899.00 грн.

М'ясорубка Braun G3000

М'ясорубка Braun G3000

М'ясорубка Braun G3000 ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Макс. потужність під час блокування двигуна: 1500..

2950.00 грн. Без ПДВ: 2950.00 грн.

М'ясорубка MOULINEX ME 626132

М'ясорубка MOULINEX ME 626132

М'ясорубка MOULINEX ME 626132. ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Насадка для томатів / ягід: немає Потужн..

2999.00 грн. Без ПДВ: 2999.00 грн.

М'ясорубка MPM MMM-05

М'ясорубка MPM MMM-05

М'ясорубка MPM MMM-05 легко подрібнить м'ясо завдяки високій потужності. Для вашої зручності мо..

1138.00 грн. Без ПДВ: 1138.00 грн.

М'ясорубка REDMOND RMG-1211-7E

М'ясорубка REDMOND RMG-1211-7E

М'ясорубка REDMOND RMG-1211-7E - проста в експлуатації та надійна в роботі модель з відмінними техні..

1870.00 грн. Без ПДВ: 1870.00 грн.

М'ясорубка ZELMER ZMM4048

М'ясорубка ZELMER ZMM4048

ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Макс. потужність при блокуванні двигуна: 1900 Вт Номінальна потужність: ..

2400.00 грн. Без ПДВ: 2400.00 грн.

М'ясорубка ZELMER ZMM5580W

М'ясорубка ZELMER ZMM5580W

М'ясорубка ZELMER ZMM5580W із декількома насадками для усіх найнеобхідніших функцій. ТЕХНІЧНІ ХАРАК..

3750.00 грн. Без ПДВ: 3750.00 грн.

Скибкорізка MPM MKR-03

Скибкорізка MPM MKR-03

Потужна скибкорізка MKR-03 від польського виробника MPM - чудова модель для професійної кухні.&..

746.00 грн. Без ПДВ: 746.00 грн.

М’ясорубки Львів: ціни, характеристики, пріоритетні параметри для покупки

Ви вже замислилися про те, що потрібно купити м'ясорубку, але не знаєте, з чого почати пошук? Наведена нижче інформація, підготовлена спеціалістами нашого інтернет-супермаркету кухонної техніки у вигляді посібника, надасть Вам кращого розуміння цих пристроїв у цілому та допоможе рухатися у правильному напрямку, щоб Ви мали змогу обрати правильний агрегат, у відповідності до Ваших потреб.

Кухонна м’ясорубка — прекрасне доповнення для будь-якої кухні, адже кожна гарна господиня прагне повністю контролювати те, що входить до їжі, яку споживає її сім’я. Не дивно, що велика кількість відомих брендів займається її виробництвом, намагаючись по-своєму оснастити кожен пристрій індивідуальними, не схожими на конкурентів, функціональними особливостями. Нерідко таке різноманіття збиває покупців з пантелику, тому що вони не знають, які з параметрів являються найбільш важливими, а які з них можна і принести в жертву заради економії. Отож, на що звертати увагу, купуючи кухонні м’ясорубки?

Розмір. Перше, що потрібно визначити — наскільки велика м’ясорубка Вам потрібна: чим меншою вона буде, тим меншим буде і трубка для завантаження м’яса, тоді як у великої м’ясорубки більша подача. Логічно допустити, що менший за розмірами апарат також матиме і нижчий показник потужності.

Частота використання. Люди, які планують купити м’ясорубки, чітко розуміють, що ця покупка не є примхою, і пристрій буде регулярно використовуватись щомісячно або ж хоча б кожні кілька місяців. Якщо Ви перемелюєте м’ясо рідко і в невеликих кількостях, то немає сенсу замислюватися про дорогі та потужні м’ясорубки Львів рекомендує уважніше придивитися до малих і недорогих версій, як Braun G1300 та м’ясорубка Браун (Braun) G3000. Але за необхідності частої переробки великих об’ємів фаршу, варто звузити коло пошуку до більших та потужніших моделей, як Bosch MWF 66020.

Об’єми продуктів для помолу. Не завадить також розуміти хочу б приблизно, для яких об’ємів м’яса буде використовуватися придбаний агрегат: якщо його кількість приблизно така, щоб вистачило нагодувати кількох людей, то, можливо, оптимальним варіантом буде м’ясорубка невеликого розміру та потужності, але для більшої кількості людей може виникнути необхідність в одночасному завантаженні більшої кількості м’яса, тому розмір шнека має бути відповідним.

Бюджет. Коли мова йде про м’ясорубки ціна — один із найважливіших параметрів, який більшість покупців взагалі вважають головним. Не дивно, адже кожен має в розпорядженні певну суму, більше від якої не може витратити на покупку. Саме тому в даній категорії ми зібрали найрізноманітніші моделі у досить широкому ціновому діапазоні. Однак в одному можна бути впевненим: чи то м’ясорубки Zelmer ZMM, чи м’ясорубки Braun, - кожен представлений товар являє собою висококласний виріб, з гарантованою якістю від виробника.

Які параметри м’ясорубки можна розглядати додатково?

Нержавіюча сталь. Якщо Ви хочете отримати пристрій із нержавіючої сталі, за це доведеться заплатити набагато більше, ніж за алюмінієві м'ясорубки. Особливо це стосується випадків, якщо Ви будете молоти, то варіант з нержавіючої сталі, безумовно, шлях до довговічності використання, оскільки внутрішні механізми виготовлені з металу, а не з пластику. М’ясорубка нержавіючої сталі також оснащена аксесуарами з аналогічного матеріалу, тому їх можна класти у посудомийну машину легшого очищення.Замовити дзвінок

Введіть номер телефону і наш менеджер перезвонить вам протягом 15 хвилин.

Дякуємо за заявку!