Холодильники ATLANT на варті вашого комфорту

Огляд лінійки холодильників ATLANT 4400-N: що корисного і нового

Представляємо лінійку холодильників серії 4400-N від одного з лідерів виробництва побутової техніки – компанії ATLANT. Провідні спеціалісти подбали навіть про найменші деталі даної серії: від ергономічних ручок до системи самодіагностики. Якщо ви думаєте про те, щоб купити холодильник Атлант – зверніть увагу саме на лінійку 4400-N, адже вона має безліч переваг над попередніми моделями.

FULL NO FROST

Автоматична система відтавання FULL NO FROST забезпечує постійну циркуляцію повітря – ні на стінках холодильника, ні на продуктах не утворюватиметься іній. Більше ніякого розморожування!

ЕКОНОМІЯ ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЇ

Низьке енергоспоживання А або А+ дозволить вам заощаджувати електроенергію. Окрім того, холодильники стабільно працюють при перепадах напруги від 175 до 225 В.

КОРИСНИЙ ОБ’ЄМ

Холодильники серії 4400-N досить невеликі зовні – усього 60 см шириною, проте мають великий корисний об’єм – від 312 до 360 л, що важливо для людей, які люблять заздалегідь купувати велику кількість продуктів.

НИЗЬКИЙ РІВЕНЬ ШУМУ

Холодильники даної лінійки працюють практично безшумно, тому їх сміливо обирають сім’ї з маленькими дітьми – спокійний сон забезпечено і вдень, і вночі.

ЛЕГКЕ КЕРУВАННЯ

Електронний блок забезпечує просте і зрозуміле управління режимом роботи холодильника: ви можете встановити температуру, обрати функцію «Суперохолодження», «Швидке заморожування», «Охолодження напоїв» та ін. Установивши режим «Відпустка», ви можете їхати з дому на тривалий час – у холодильній камері буде зберігатися температура +15, що дозволить попередити появу неприємного запаху в пустому закритому холодильнику.

КОМФОРТ

Спеціалісти компанії ATLANT потурбувалися про максимальну зручність зберігання продуктів, саме тому холодильник обладнано полицями та ємностями, які можна переставляти по висоті, підібравши для себе оптимальний варіант.

Основні полиці виготовлені з міцного загартованого скла (навантаження на одну полицю складає до 20 кг). На дверцятах розташовано декілька різноманітних ємностей, серед них – глибока, спеціально для зберігання пляшок, а також в одному з контейнерів міститься холдер для 10 яєць. Два ящики для овочів та фруктів виготовлені з прозорого пластику, що забезпечує хороший огляд вмісту.

Приємним бонусом є наявність ручок у ящиках морозильної камери – за необхідності їх зручно брати і переносити разом із вмістом.

КОНТРОЛЬ РОБОТИ

Однією важливих додаткових функцій холодильників ATLANT 4400-N є система самодіагностики Self-Test. На дисплеї відображаються коди помилок, за якими ви зможете ідентифікувати, що саме працює неправильно. Наприклад, літера H означає, що температура вища рівня норми, а L – значно нижча. Якщо код помилки не зникає більше доби – необхідно викликати майстра.

ГАРАНТІЯ

ATLANT надає трирічний гарантійний термін на холодильники. Важливо, що впродовж цього часу можна звернутися до сервісної організації із проханням навісити двері на іншу сторону – це дозволяє зручно розмістити холодильник практично у будь-якому приміщенні.

Інтернет-магазин побутової техніки leotech.com.ua пропонує купити холодильники ATLANT з доставкою по всій Україні (Львів, Івано-Франківськ, Тернопіль, Ужгород, Одеса та ін.). Ви можете купити холодильник Атлант у Львові з безкоштовною доставкою і насолоджуватися якісною технікою довгі роки.

Юлія Білоус
спеціально для leotech.com.ua

Поділитися
Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку