Переваги холодильників ATLANT

   Зараз  можна знайти багато матеріалів щодо переваг холодильників Атлант. Недарма продукція заводу Мінськ уже 40 років як представлена на вітчизняному ринку. Якщо ви думаєте про те, як вибрати холодильник, ця замітка буде вам дуже до речі.

   Щоб не бути голослівними, давайте перейдемо до списку з 12 переваг холодильників Атлант перед іншими марками. Отже:

1. Механічна система управління

   Робота холодильника Atlant( Львів) управляється за допомогою двох регуляторів. один зроблений для холодильної камери, другий – для морозильної. Це дає їм імунітет до настільки частим у нас перепадів напруги в мережі. Таке рішення – гарантована простота і надійність конструкції.

2. Електронна система управління

Управляє автоматичним вимиканням апарата при перепадах напруги електроенергії в мережі. За компресором стежить електроніка. Її завдання – відключати періодично компресор з метою захисту від перегріву. також присутня функція «Діагностика разом» – це автоматична самодиагностика всього холодильника. Електронний блок подасть необхідну інформацію за допомогою світлових і звукових сигналів. В сучасних моделях холодильників Атлант(Львів) ви можете як довіритися автоматиці, так і виставити температуру кліматичного режиму самостійно (морозильна камера від -18 C до   – 24 C, холодильна камера від +2 C до +8 C,).

3. Без поломок і шуму

Компресор класу А з високою енергоефективністю проводиться по ліцензії датської компанії DANFOSS. У компресорі використовується екологічно безпечний холодоагент – ізобутан R600a. Загальний рівень шуму не перевищує 39 дБА.

4. Енергоспоживання згідно з європейськими стандартами

Класи енергоспоживання за європейськими стандартами дозволяють реально економити гроші при оплаті комунальних послуг (клас А + до 70% економії, A до 51%, B до 45%). Крім того, побутова техніка з зменшеним енергоспоживанням не шкодить навколишньому середовищу, дозволяючи зберегти природні ресурси для наших нащадків.

5. Автоматичне розморожування

   Холодильники АТЛАНТ не потребують разморозки. У їх конструкції вже закладена програма природного кругообігу води. Накопичення лід постійно відтає в спеціально підготовлену ємність. звідти він випаровується назад в холодильну камеру, що дозволяє підтримувати в ній потрібну вологість, що в корені відрізняється від холодильників з знаменитої системою No Frost.

6. FRESH система

Купивши холодильники Атлант у Львові, потрібно завжди враховувати, що різні продукти зберігаються при різній температурі. Нова система FRESH штучно відтворює різні кліматичні зони при температурі від – 18 C до + 10C. Такий ефект досягається завдяки природній циркуляції повітря і підтримці потрібного рівня вологості. Система Fresh не сушить продукти, ніж її вигідно відрізняє від системи No Frost.

7. Перенавішувані двері

Легкі дверні фіксатори дозволяють оперативно перенавісити дверцята, що не викликаючи майстра. З метою зручного переміщення дверей холодильник забезпечений роликами на задніх опорах.

8. Поличка для пляшок

Горизонтальна поличка в формі хвилі займе мінімальна кількість місця і помістить в собі аж до п’яти пляшок будь-якого змісту. Полку простіше простого переставити в будь-яке місце холодильної камери по висоті. Якість напоїв набагато краще збережеться в положенні “лежачи” (особливо це стосується вина).

9. Класичний дизайн

Канонічні лінії і форми класичного дизайну холодильників АТЛАНТ (Львів) ідеально підійдуть грунтовним, консервативним людям, яким немає потреби гнатися за останніми трендами моди. Такі люди створюють моду самі. Зручні і ненав’язливі ручки, рівна поверхня, вже давно став класичним білий колір і внутрішнє оснащення з прозорого пластика і скла – це стильна простота холодильників від заводу АТЛАНТ.

10. Дизайн «Нова хвиля»

Округлі форми кошиків і м’які обриси поличок втілені в зовнішньому дизайні soft-line. Матеріали з прозорого пластика всередині холодильника дають візуальну легкість і зручний огляд продуктів. Кутів і зайвих деталей в цих холодильниках немає. Атлант це – просунута і, разом з тим, побутова техніка, яку радісно споглядати кожен день.

Вигнута лінія ручок – накладок в торці холодильника – це красиво і зручно одночасно.

11. Дверне дзеркальце

На передніх дверей холодильника розташоване дзеркало, що додає кухні простору і світла. Солідні ручки, оформлені у вигляді вертикальних скоб, поєднуються зі строгими лініями і дзеркальним прямокутником, даючи глядачеві відчуття лаконічності і завершеності всього дизайну. модель з дзеркалом підійде в будь-яку кухню, від класичної до мінімалістичною.

12. Інформаційний дисплей

За допомогою інформаційного дисплея ви зможете через прозоре віконце в дверцятах перевірити поточні налаштування і температуру холодильника при цьому, не відкриваючи агрегат зайвий раз.

 

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку