«АТЛАНТ» ЗАВОЮВАВ НАГОРОДУ В КОНКУРСІ «БРЕНД РОКУ 2018»

ЗАТ «АТЛАНТ» став володарем гран-прі в номінації “Кращий digital-бренд: відео” в професійному конкурсі «Бренд року 2018» в категорії «Виробник техніки».

 

25 січня 2019 року відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Бренд року 2018» в сфері маркетингу і брендингу, в якому ЗАТ «АТЛАНТ» було визнано кращим у своїй групі і удостоєно гран-прі в номінації «Кращий digital-бренд: відео» за розміщення якісних відеоогляди побутової техніки на YouTube-каналі. Для визначення переможця конкурсу враховувалася думка журі і споживачів.

«Бренд року» – професійний конкурс в сфері маркетингу і брендингу Республіки Білорусі, який щорічно проводиться з 2001 року. Конкурс проходить в декількох номінаціях, одна з яких присуджується кращим брендам, які публікували відеоогляди про свою продукцію в YouTube.

Перемога ЗАТ «АТЛАНТ» в даному конкурсі свідчить про стрімкий й успішний розвиток підприємства, а також про стійкий попит білоруської продукції, як в країнах СНД, так і на міжнародному ринку.

Близько 60 років підприємство «АТЛАНТ», офіційним дилером якого у Львові є інтернет-магазин ЛЕОТЕХ, що активно розвивається і накопичує досвід з виробництва холодильників, морозильників і пральних машин.

Споживачі відзначають високу якість, надійність і сучасний дизайн побутової техніки ATLANT, яка за своїми технічними параметрами не поступається кращим світовим аналогам і атестована в престижних європейських сертифікованих центрах.

А широкий модельний ряд холодильної техніки і пральних машин ATLANT (АТЛАНТ) дозволяє споживачеві вибрати той продукт, який повністю відповідає його запитам.

 

Відгуки
Поки немає жодного відгуку.
Написати відгук
Ваш відгук
Ім'я
Email
Всі результати пошуку