• shop.leotech@gmail.com
  • 0-800-300-877 (Дзвінки безкоштовні)

Витяжки

Витяжка CATA CLASSICA 60

Витяжка CATA CLASSICA 60

Витяжка CATA CLASSICA 60 працює в режимі відведення / циркуляція і має 3 швидкості очищення повітря...

0.00 грн. Без ПДВ: 0.00 грн.

Витяжка CATA TF5250 WH

Витяжка CATA TF5250 WH

Витяжка CATA TF5250 WH виконана у лаконічному стильному дизайні.  ТЕХНІЧНІ ХАРАКТЕРИСТИКИ Т..

0.00 грн. Без ПДВ: 0.00 грн.

Витяжка KERNAU KBH0950 S

Витяжка KERNAU KBH0950 S

Універсальний дизайн витяжки KERNAU KBH0950 S робить її хорошим доповненням будь-якої сучасної кухні..

0.00 грн. Без ПДВ: 0.00 грн.

Витяжка KERNAU KBH0960S

Витяжка KERNAU KBH0960S

Витяжка KERNAU KBH0960S плоскої форми встановлюється під шафу, тому не займає багато місця. ТЕХНІЧН..

0.00 грн. Без ПДВ: 0.00 грн.

Витяжка KERNAU KTH10.160X

Витяжка KERNAU KTH10.160X

Витяжка KERNAU KTH10.160X виконана в універсальному дизайні, тому підійде практично до будь-якого ін..

0.00 грн. Без ПДВ: 0.00 грн.

Витяжка MPM 50-OP-05

Витяжка MPM 50-OP-05

MPM - польський виробник побутової техніки, що міцно тримається на ринку вже більше 20 років. Витяж..

3194.00 грн. Без ПДВ: 3194.00 грн.

Кухонна витяжка APELSON AIR202X

Кухонна витяжка APELSON AIR202X

Кухонна витяжка APELSON AIR202X - вбудована модель, витримана в строгому лаконічному стилі й оснащен..

2520.00 грн. Без ПДВ: 2520.00 грн.

Витяжки кухонні: які переваги від їх придбання?

Незважаючи на те, що витяжки кухонні, переважно, являються значною мірою недооціненими пристроями, вони відносяться до одних із найважливіших приладів на кухні, адже призначені для видалення запахів, надлишкового тепла та диму, які можуть виникнути під час готування. Якщо у Вас відсутня витяжка кухонна, ми наполегливо рекомендуємо встановити її. А для того, щоб ці слова не були безпідставними, спеціалісти нашого інтернет-магазину «Leotech» підготували ряд переваг, які можуть стати вагомим аргументом на підтримку вищесказаного.

Поліпшена якість повітря. Можливо, найважливішою роботою, яку виконують кухонні витяжки, є поліпшення якості повітря не тільки там, де Ви готуєте, а й в усьому будинку чи квартирі, так як воно може розповсюджуватися в інші кімнати через відчинені двері. Витяжки призначені для видалення запахів, диму, жиру та інших забруднюючих речовин, які виділяються в повітря під час готування. Забруднене повітря всмоктується через моторизований вентилятор, або його транспортують назовні, фільтрують та повторно циркулюють. Тож якщо у Вас буде відсутня витяжка для кухні, Ваша родина сідатиме до столу з вірогідним подразненням очей, носа та горла. Крім того, вони допомагають запобігти отруєнню чадним газом: дослідження показують підвищений рівень монооксиду вуглецю у кухні, викликане використанням плити без включення витяжок.

Кулінарія в комфорті. Процес готування страв супроводжується виробленням великої кількості тепла, що може зробити перебування на кухні досить незручним. Тож ще однією перевагою, яку дають витяжки для кухні, є видалення зайвого тепла та пари, що забезпечує більш приємне приготування їжі для господині та всієї родини.

Менше запаху. Нічого не пахне краще, коли ти голодний, ніж їжа, що готується. Однак кулінарні запахи можуть тривати ще довго після закінчення вечері. Витяжка на кухню дає змогу усувати неприємні запахи та задушливість, залишаючи Ваш будинок свіжим.

Легше очищення. Без витяжки, Львів застерігає про змащення та надмірну вологість при приготуванні, в результаті якої можу утворюватися липка плівка, яку важко чистити. Використання витяжки допоможе запобігти дратуванню від жирного покриття і скоротити час очищення наполовину. Належна кухонна витяжка також допомагає запобігти росту бактерій і цвілі, що є суттєвим «плюсом» для тих, хто має алергію або астму.

Додаткове освітлення під час готування. Правильне освітлення також полегшує процес очищення та гарантує видалення всього того, що важко побачити – жиру та залишків їжі. Функції освітлення можуть варіюватися від основних до найсучасніших, залежно від вибраної моделі.

Стильне оновлення. Витяжки кухонні Львів рекомендує не тільки з практичної точки зору, але також в якості стильного доповнення для Вашої кухні. На сьогоднішній день вони представлені різноманітними конструкціями, і «Leotech» допоможе підібрати ту, що ідеально підходить для Вашого бюджету, кухонного простору та особистого стилю!

Замовити дзвінок

Введіть номер телефону і наш менеджер перезвонить вам протягом 15 хвилин.

Дякуємо за заявку!